26.kolo, 1.B třída sk.D - sobota 14.6.od 10:30

FK RAŠELINA SOBĚSLAV "B"

1:2 (1:0)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

Sestava Loko:  Maroušek – Mezera, Srpek, Dvořák, Macho – Mikudim ( 49. Malaník J.), Kotrba ( 57. Filip), Gauč, Jabůrek – Fiala ( 87. Bambule), Sokol ( 75. Candra)

Do Soběslavi jsme jeli s cílem vyhrát a potvrdit naše povedené jaro. Když jsem uviděl hřiště v Myslkovicích, tak bylo hned jasné, že na tvrdé nerovné louce se nedá hrát nijak kombinační fotbal. I přesto jsme si od začátku utkání vytvořili převahu a s tím hned několik brankových příležitostí, které ovšem naši útočníci nedokázali proměnit. Za naší impotenci v koncovce přišel trest ve 41. minutě, kdy jsme nějak zapomněli bránit a domácí se z ojedinělé akce ujali vedení. Ve druhé části utkání se nám v 50. minutě po úniku Sokola podařilo vyrovnat. Hosté ve druhé části vyrovnali hru a šance byly na obou stranách. Rozhodující moment přišel v 84. minutě, kdy Mezera přešel přes několik hráčů a Fiala míč uklidil za záda domácího gólmana. Po nepovedeném podzimu, kdy jsme skončili předposlední je pro nás konečné páté místo výborným výsledkem. Na jaře jsme prohráli pouze dvě utkání a za to chci tímto všem hráčům poděkovat. (KarMa)

25. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 8.6. 17:00

0:2 (0:0)

TJ TATRAN LOMNICE n/ LUŽNICÍ

Sestava Loko – Candra – Mezera, Srpek, Dvořák, Jabůrek – Mikudim, Kotrba, Gauč ( 46. Janda), Macho – Fiala, Sokol ( 51. Malaník J.)

Ve velkém vedru se hrál fotbal nevalné úrovně z obou dvou stran. V prvním poločase jsme byli o trochu lepším týmem, ale k ničemu co by stálo za řeč nedošlo. Bylo to bez pohybu a pro oko diváka nudné. Ve druhém dějství  v 50. minutě po naší  hrubé individuální chybě se hosté ujali vedení. Další průběh utkání byl ve stejné rovině, jako ten první. Hra postrádala pohyb a oba týmy kupily velké  množství nevynucených chyb.  Další školáckou chybu jsme udělali v 85.minutě, kdy jsme hostům darovali další branku. Z naší strany to byl asi nejhorší výkon jara a o to víc mně mrzí, že to bylo v posledním utkání před domácím publikem.

24. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 1.6.od 17:00

3:2 (0:2)

TJ NOVÁ VČELNICE

Sestava Loko: Candra – Mezera, Dvořák, Srpek, Jabůrek – Bittengl ( Malaník J.), Kotrba, Gauč, Macho – Mikudim, Sokol

Dnes začnu trochu neobvykle. V týdnu se narodil Malaníkovi syn a v neděli mi volal Fiala, že je také v porodnici – opět kluk. Takže u některých doznívaly oslavy z týdne a byl jsem rád, že jsme dali mužstvo dohromady. Chlapcům samozřejmě blahopřeji. I tak jsme začali dobře. Hned na začátku šel Sokol sám na bránu hostí, kdy mu sekundoval Gauč, ale v sítí akce neskončila. Sokol šel v tomto utkání 4 x sám na Včelnického gólmana,

ale ani jednou neuspěl! V 17. min. využili hosté zaváhání v naší obraně a ujali se vedení. Tři minuty na to nádherně z dálky skóroval Mikudim a vyrovnal. Dvě minuty na to nás dostal do vedení Gauč, který skóroval po trestném kopu Macha. Včelnice vyrovnala po naší hrubce v obraně   ve 34. Minutě. Ve druhé půli byly šance na obou stranách, kdy hosté byli dravější a i fotbalovější, my nebezpečnější. Když už to vypadalo na dělbu bodů, tak se v 89. Minutě uvolnil Gauč, jehož pokus brankář vyrazil, Macho ho ale uklidil, tam kam jsme chtěli. Pro nás šťastné vítězství, utkání by asi lépe slušela remíza. (KarMa)

23. kolo, 1.B třída sk.D, sobota24.5. od 17:00

TJ SLAVOJ TEMELÍN

1:1 (0:1)

Sestava Loko:  Candra – Mezera ( 60. Dvořák), Jabůrek, Srpek, Malaník J. – Bittengl, Gauč, Janda, Macho – Fiala, Mikudim

Na jednom z nejlepších trávníků v kraji jsme začali poměrně dobře. Měli jsme převahu a již v 15. minutě  našel  veterán Janda přesným pasem našeho nejmladšího hráče Mikudima, kterého domácí zastavili v pokutovém území za cenu nedovoleného  zákroku. Nařízenou  penaltu s přehledem proměnil Fiala. Dále jsme měli hru pod kontrolou a vypadalo to, že to v Temelínu bude jednoduchá záležitost. Bohužel do poločasu se nám nepodařilo zvýšit naše vedení.  Ve druhé části utkání jsme od začátku přenechali iniciativu domácím a v 59. minutě přišel trest, kdy domácí se štěstím vyrovnali. V utkání nám chyběli tři zranění hráči základní sestavy a zúčastněným postupně začali docházet síly. V této fázi utkání nás Temelín přehrával a tentokrát jsme si vybrali i trochu štěstíčka, kdy nás před pohromou zachránilo břevno. Šance byly na obou stranách, když více si jich vytvořil Temelín. Když sečtu oba poločasy, tak remíza je spravedlivá. (KarMa)

22. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 18.5. od 17:30

4:3 (1:2)

BLESK KLIKOV

Sestava Loko:  Candra – Mezera, Dvořák, Srpek, Macho – Bittengl ( 65. Mikudim), Gauč, Kotrba, Jabůrek ( 70. Malaník J.) – Sokol ( 85. Bambule), Fiala

Utkání jsme začali pod naší taktovkou, ale v 16. minutě po hosty dobře zahrané standardce jsme inkasovali. Klikov to nabudilo a my jsme začali kupit chyby v rozehrávce. Druhou branku jsme dostali ve 29. minutě, kdy ležel klikovský hráč na zemi a my přestali hrát, s vědomím, že hosté hru přeruší. Nepřerušili, ale naopak střelou na bránu zvýšili na 0 : 2 …… To nás nakoplo k bojovnosti a po faulu ve vápně na Fialu ve 36. min. snížil z penalty Candra. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, ale v 51. minutě hosté opět zvýšili své vedení.
V 55. minutě  se ve vápně nejlépe orientoval Jabůrek a snížil stav utkání. Hosté v této fázi utkání již nestačili fyzicky a v 75. minutě z trestného kopu vyrovnal Macho. Pět minut na to šel Sokol sám na klikovskou bránu,  Škodovi nedal šanci a otočil stav utkání v náš prospěch. Do konce utkání jsme měli ještě dvě vyložené šance, ale již bez brankového efektu. Za bojovný výkon a za to, že i za nepříznivého stavu hráči na těžkém terénu  nesložili zbraně musím pochválit celý tým.

21. kolo, 1.B třída sk.D neděle 11.5. od 17:00

TJ SOKOL SUCHDOL nad LUŽNICÍ

1:3 (1:1)

Sestava Loko:  Candra – Mezera, Srpek, Dvořák, Kica ( 30. Malaník J.) – Bittengl, Samec ( 74. Bambule), Kotrba, Macho – Mikudim, Sokol

Na velmi těžkém a podmáčeném terénu jsme jako obvykle už ve 3. Minutě po trestném kopu Špaleho prohrávali 1 : 0. Bohužel faul byl na našeho hráče, ale sudí to jaksi popletl. Suchdol byl dravější a aktivnější a nám se nedařilo dostat se do tempa. Od další pohromy nás při pěkné střele z dálky zachránilo břevno. Naštěstí přišla 20.minuta, kdy si míč k trestnému kopu postavil Macho a nekompromisně prostřelil vše co mu stálo v cestě a srovnal stav utkání. Ve 30. minutě se při tvrdém souboji zranil Kica a skončil s otřesem mozku v nemocnici. Postupně jsme vyrovnali i hru. Ve druhém dějství jsme zjednodušili přechodovou fázi ze zadních řad a najednou jsme domácí začali přehrávat. V 53. minutě uvolnil Dvořák Sokola, který nás přesnou střelou  dostal do vedení. V 67. Minutě korunoval Dvořák svůj výtečný výkon, kdy si vybojoval míč a krásným lobem překonal domácího Rácika a upravil skóre na konečný stav. Zbytek utkání jsme si již s přehledem pohlídali.  V utkání jsme byli aktivnější a zaslouženě jsme derby vyhráli. (KarMa)

20. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 4.5. od 17:00

3:3 (2:3)

FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 "B"

Sestava Loko: Candra – Mezera, Dvořák, Srpek, Macho – Bittengl, Samec, Kotrba, Bambule ( 45.Malaník J.) – Fiala ( 65. Mikudim ), Sokol.

Stále nás trápí marodka a někteří hráči šli do utkání se sebezapřením. Začátek pro nás nebyl vůbec dle našich představ. Ve 3. a v 10. minutě se po pěkných kombinačních akcích trefil hradecký Moudrý a s námi to nevypadalo vůbec dobře. Hradec nás přehrával ve všech směrech a zvláště jejich střední záloha nám činila značné problémy. Ve 23. a 28. minutě přišla naše chvilka, kdy se dvakrát trefil výborně hrající Fiala. Skóre bylo srovnáno a i hra se vyrovnala. Ve 40. minutě neodhadl náš stoper proti slunci letící nakopnutý balon od půlky a kdo jiný než Moudrý nás opět potrestal. Ve druhém dějství jsme začali lépe pokrývat střed hřiště a v 60. minutě náš nejlepší hráč v tomto utkání Samec nádherně snad ze  30. metrů obloukem překonal hostujícího brankáře. Dále jsme pokračovali ve velmi kvalitní hře a vytvářeli si mnoho brankových příležitostí, které jsme bohužel už nedokázali proměnit. I hosté si vytvořili několik šancí, ale náš Candra je bravurně zneškodnil.  Pro oko diváka to bylo velmi atraktivní utkání a remíza je asi spravedlivá i když gólových šancí zvláště ve druhé půli  jsme si vytvořili více my.  (KarMa)

19. kolo, 1.B třída sk.D sobota 26.4. pd 17:00

TJ SOKOL KARDAŠOVA ŘEČICE

4:0 (1:0)

Sestava Loko: Candra – Mezera, Srpek, Dvořák, Macho – Bambule, Samec, Kotrba, Jabůrek ( 46. Maroušek) – Mikudim, Sokol

Do Kardašky jsme jeli bez tří zraněných hráčů základní sestavy a na střídání pouze s náhradním brankářem. Po vyrovnané začátku okolo 15. Minuty zahrávali domácí trestný kop a hlavou se ujali vedení. Inkasovaná branka nás paradoxně nakopla a od té doby jsme převzali iniciativu a do konce poločasu jsme byli lepším týmem. Utkání se asi zlomilo před koncem půle, kdy jsme nejprve měli tutovou šanci, při které jsme natřikrát nedokázali dostat míč za záda domácího gólmana a poté se nám nešťastně zranil Jabůrek, kterého odvezla sanitka do nemocnice.

Ve druhé části jsme poměrně brzy inkasovali, ale branka neměla platit, protože domácí ji dosáhli rukou. Poté se naše hra úplně sesypala. Přestali jsme hrát a někteří hráči se více než na hru soustředili na výkon hlavního sudího. Domácí byli na koni a přidali ještě dvě branky. Ta poslední byla z penalty, kterou Candra vyrazil, ale domácí ji v klidu dorazili, protože někteří naši hráči už utkání bojkotovali a pouze chodili. Utkání v Kardašce hodně bolelo a sudí místo aby zákeřné zákroky domácích trestal kartami, tak trestal nás za každou maličkost. Čekal jsem, že nedohrajeme ani v plném počtu. Je to za námi, ale vůbec nevím, kdo bude hrát příští týden, doufám, že se někdo z marodů uzdraví. (KarMa)

18. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 20.4. 17:00

1:1 (0:1)

SK LIŠOV

Sestava Loko: Candra – Mezera, Dvořák, Srpek, Macho – Bittengl, Gauč ( 45. Jabůrek ), Kotrba, Samec – Mikudim, Fiala ( 65. Sokol )

Po počátečním vzájemném oťukávání a v době, kdy jsme začali získávat převahu jsme v 15.minutě vytvořili v obraně nepochopitelnou hrubku, kdy náš hráč namazal lišovskému Wernerovi přímo do brejku a ten v samostatném úniku překonal našeho Candru.  Od té doby na nás padla deka a přestali jsme hrát fotbal. Bylo to bez pohybu a každý čekal, co vymyslí někdo jiný. Hosté byli na koni, ale i přesto jsme do konce poločasu nastřelili dvakrát břevno a jednou tyč brány hostů. Bohužel nám nepřálo ani to pověstné štěstíčko. Ve druhém dějství jsme zvedli hlavu a začali  hosty přehrávat. V 60. Minutě se konečně trefil Fiala a vyrovnal stav utkání. Naši hráči se nechtěli spokojit s remízou a dále se tlačili k lišovské brance. Druhý poločas se odehrával  převážně na půlce Lišova, který bránil remízu všemi způsoby. V 83. Minutě, kdy už se aktivní Samec dostával do přečíslení ho lišovský Bouchal fauloval a uviděl po druhé žluté červenou kartu.  Kopali jsme asi pět trestných kopů okolo vápna, ale bez efektu. V poslední minutě se ještě dostal k vyložené šanci Bittengl, který ale přestřelil odkrytou bránu hostí. Remízu  beru v tomto utkání jako velkou ztrátu, hosté si vytvořili jedinou šanci  v první půli a branku jsme jim zbytečně darovali. Výborný výkon předvedl mladý rozhodčí Pícha. (KarMa)

17. kolo, 1.B třída sk.D sobota12.4. od 16:30

TJ SOKOL SLAVONICE

0:4 (0:3)

Sestava Loko:  Candra – Mezera, Srpek, Dvořák, Macho – Bittengl ( 60.Sokol), Kotrba ( 45.Kica), Gauč, Samec ( 80. Bambule) – Fiala, Mikudim

Běžela třetí minuta utkání a jak se říká když nevíš co s tím, tak vystřel. To udělal Kotrba , míč skočil před domácím brankářem a  bylo to 0 : 1. Dále se hrál poměrně pohledný fotbal. Hráli jsme zodpovědně na všech postech a domácí se snažili o vyrovnání. Bohužel pro ně často chybovali v rozehrávce, z čehož jsme si vytvářeli poměrně slibné příležitosti. Po jedné z nich byl ve 29. minutě faulován náš hráč v blízkosti pokutového území domácích. Míč si postavil Macho,  ve vápně našel  Mikudima, který hlavou zvýšil naše vedení.  Ve 37. Minutě přečetl chybnou rozehrávku domácích Dvořák, který šel od půlky sám na bránu a v koncovce se nemýlil. Naše vedení  pojistila ve 47. minutě naše jarní posila Gauč, který se po výborných výkonech v předešlých utkáních poprvé trefil ve velenickém dresu. Utkání se poté dohrávalo víceméně z povinnosti. Body jsme si odvezli zcela zaslouženě, domácí si za celý zápas nevytvořili ani jednu vážnější šanci. (KarMa)

16. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 6.4. 2014 od 16:30

5:3 (1:2)

TJ JISKRA NOVÁ BYSTŘICE

Góly: 19. Samec 1:1, 57. Fiala 2:2, 80. Fiala 3:3, 87. Dvořák 4:3, 90. Mikudim 5:3.

Sestava Loko: Candra – Mezera, Srpek, Dvořák ( 89. Bambule), Macho – Bittengl, Kotrba, Gauč, Samec –

Sokol ( 52. Mikudim), Fiala ( 90. Příhoda)

Utkání začalo naším tlakem, při kterém jsme si vytvořili vyložené brankové příležitosti, ale tím kdo se radoval poprvé byli hosté v 9. Minutě, kdy Havel zahrál trestný kop a přesnou střelou překonal Candru. Srovnali jsme v 19. Minutě, kdy přesně zakončil po pěkné akci Samec. Dále jsme si vytvářeli šance, ale naši hráči jakoby gól dát nechtěli a nebo podržel hosty výborný Evják v bráně. Trest pro nás přišel v závěru poločasu, kdy se hosté znovu ujali vedení a udělili nám lekci z produktivity.

Druhý poločas byl obdobný, hosté nakopávali balony a my jsme se snažili o kombinační hru. Vyrovnání přišlo v 57. Minutě, kdy se konečně po krásné akci Kotrby a Gauče trefil Fiala. Dále jsme měli jasnou převahu, ale pohroma pro nás přišla v 76. Minutě, kdy se hosté po rohovém kopu opět ujali vedení. Bylo to pro nás opravdu kruté, ale nesložili jsme zbraně a vrhli vše do ofenzívy. Odměna přišla v podobě tří branek během deseti minut, kdy Fiala zakončoval a hosté si srazili míč do brány. V 87. Minutě nás dostal hlavou do vedení Dvořák a konečný součet uzavřel v 90. Minutě Mikudim. Bylo to divoké utkání a divákům, kterých přišlo okolo stovky se muselo líbit. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, ale byly to nervy. (karMa)

15.kolo, 1.B třída sk.D, neděle 30.3. od 15:00

FK SOKOL TŘEBĚTICE

1:2 (1:1)

Branky: 16. Fiala 1:1, 85. Mikudim 1:2

Sestava Loko: Candra – Mezera, Srpek, Dvořák, Macho ( 83. Příhoda) – Bittengl (60. Mikudim), Kotrba, Gauč, Samec – Fiala,  Sokol ( 75. Kica)

Do Třebětic jsme jeli s respektem a s cílem bodovat. Utkání pro nás nezačalo nejlépe a po našem nedorozumění v obraně se domácí v 11. min. ujali vedení. Naštěstí 5 minut na to uvolnil Sokol Fialu, který nadvakrát překonal domácího brankáře. Poté bylo utkání poměrně nezajímavé až do 34. minuty, kdy domácí Habr oplácel našemu hráči a oba uviděli žlutou kartu, bohužel pro Habra to byla druhá a  proto musel opustit hřiště. Ve druhém dějství se domácí stáhli na svoji polovinu a vytvořili neprodyšnou hradbu, kterou se nám nedařilo prolomit. Děj se odehrával převážně na polovině domácích. Za zmínku stojí dělovka Dvořáka ze 30. Metrů, kdy orazítkoval břevno domácí brány.  V 85. Minutě pro nás  přišlo vysvobození. Střídající Příhoda našel přesným centrem mladíčka Mikudima, který napodobil svého otce a hlavou překonal domácího brankáře. Do konce utkání jsme si vytvořili ještě dvě další tutovky, kdy postupně Samec a poté Fiala šli sami na domácího brankáře, ale bohužel ani v jednom případě ho nedokázali překonat.  V tomto utkání jsme byli lepším týmem a vyhráli zcela po zásluze.      (KarMa)

Přípravný zápas, neděle 16.března 2014 od 17:00
UMT Hluboká nad Vltavou

TJ SEDLEC

0:4 (0:3)

Góly: 3. Sokol, 15. a 44.pen. Fiala, 58. Mikudim, v 76. jsme neproměnili další penaltu

Sestava: Candra (90) - Macho (70), Srpek (90), Mezera (90), Příhoda (90) - Gauč (87.), Kotrba (85.) Samec (75), Bitengl (75) - Sokol (68) Fiala (75.).  střídali: Mikudim (50) a Filip (45).

Přípravný zápas, neděle 9.března 2014 od 9:00
UMT Stará Hlína

2:3 (1:3)

TJ SOKOL OLEŠNICE

góly: 13. - 0:1, 18. - 0:2, 31. - 1:2 Gauč, 44. - 1:3, 73. - 2:3 Bitengl.

sestava: Candra (90) - Kica (60), Mezera (67.), Dvořák (90), Příhoda (90), Macho (80), Kotrba (90), Gauč (90), Bitengl (90), Mikudim (80) , Fiala (90), Sokol (73).

Přípravný zápas, pátek 28.února. 2014 od 19:00

6:0 (4:0)

TJ SOKOL MALÁ HRAŠTICE

Goly: 17. Sokol, 23. Fiala, 28. Sokol, 37. Samec, 55.Mikudim, 65. Gauč.

Sestava LOKO ((odehrané minuty): Candra (45), Maroušek (45) - Kica (70), Mezera (75), Dvořák (80), Srpek (75), Příhoda (60) - Macho (60), Bitengl (60), Samec (60), Mikl (45), Bambule (45), Gauč (45) - Fiala (60), Sokol (60), Hasík (60), Mikudim (45).

podzim 2013

14. kolo, 1.B třída sk.D, Sobota 16.listopadu 14:00

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE (13.)
1:1 (0:1)

TJ SLAVOJ LEDENICE (4.)

Gól: 78. Fiala z pen. na 1:1

Sestava: Candra - Příhoda, Mezera, Dvořák, Jabůrek - Macho, Samec, Kopecký, Bittengl - Sokol (70. Bambule), Mikudim (55. Fiala).

Hodnocení zaslané do Jindřichohradeckých listů:
Roman Příhoda, trenér českovelenické Lokomotivy: „Nerad hodnotím utkání brzy po jeho závěru, kdy ještě planou emoce, proto tak činil po celý podzim předseda klubu. Po podivném utkání v Lomnici se tohoto práva zřekl a tak se o vyřízení restů postarám já.“

Je známo, že hlavně v mladíčcích Benháka s Winklerem disponují ledeničtí velkým nebezpečím, což se potvrdilo i v dnešní jarní předehrávce. Měli jsme sice větší držení míče, ale žádnou znatelnou převahou jsme neoplývali, až na jedinou vážnou situaci z 10. minuty, kdy po závaru v hostujícím pokutovém území se neujala ani jedna s pěti po sobě jdoucích střel. Soupeř od úvodního až do závěrečného hvizdu nasadil neměnné tempo, zatím co naši hráči střídali světlé okamžiky s hluchými místy a na rozdíl od hostů jsme často chybovali v rozehrávce. Ve 38. minutě pak hosté jednu z našich odpočinkových chvil potrestali a ukázali, že Ledenice nejsou jen dva výše zmiňovaní hráči. Vybojovaný míč u střídaček dopravili po krásné akci na 4 či 5 doteků až do naší sítě a nadále byli velice nebezpeční zvláště ze standartních situací. Ve druhé půli utkání pokračovalo ve stejném duchu. Naše střídání pak hru oživilo. Ani ne tak herně, jako více bojovně chtít zvrátit výsledek, což se také mladému Fialovy povedlo. V průniku mezi dvěma obránci mu v pokračování zabránila soupeřova noha a sám postižený se z pokutového kopu nemýlil. V úplném závěru nám pak docházel dech a některými zbytečnými fauly jsme si mohli zadělat na problémy s výsledkem. Remíza je určitě spravedlivá.

12. kolo, 1.B třída sk.D -  sobota 9.11. od 14:00

TJ TATRAN LOMNICE n/ LUŽNICÍ (10.)

4:0 (2:0)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE (11.)

Sestava: Candra - Macho, Mezera, Dvořák, Jabůrek - Kopecký, Janda, 50. Kotrba, Bittengl (59. Kica) - Sokol, Mikudim.

Hodnocení: K tomuto zápasu by se hodil palcový titulek, který mluví za vše:

JAK HLAVNÍ ŘEZNÍK ZAŘÍZL A VYKOSTIL VELENICKÉ PRASE,
                                                                                        aneb Kotrbovo plecko pro domácí žranici.

11. kolo, 1.B třída sk.D -  sobota 2.11. od 14:00

TJ NOVÁ VČELNICE (2.)

1:2 (0:2)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE (14.)

Góly: 21.KOPECKÝ, 33. JABŮREK

Sestava: CANDRA - JABŮREK, MEZERA, DVOŘÁK, SRPEK - MACHO, KOTRBA, KOPECKÝ, BITTENGL (66. PŘÍHODA) - SOKOL  MIKUDIM

Do hry byl připraven ještě náhradní brankář MAROUŠEK.

10. kolo, 1.B třída sk.D, neděle 27.10. od 14:30

0:2 (0:1)

TJ SLAVOJ TEMELÍN (14.)

Sestava: Candra - Macho, Mezera, Dvořák, Srpek - Samec, Kotrba, Janda (56. Fiala), Bittengl (33. Sokol) - Jabůrek (85. Bambule), Kopecký.

9. kolo, 1.B třída sk.D -  sobota 19.10. od 15:30

BLESK KLIKOV (8.)

0:1 (0:0)

Gól: MIKUDIM

Sestava: CANDRA - MACHO, MEZERA, DVOŘÁK, SRPEK - SAMEC, KOTRBA, JANDA, BITTENGL (54. PŘÍHODA) - SOKOL (27. MIKUDIM), JABŮREK (61. KOPECKÝ).

Do hry byli připraveni ještě NOVOTNÝ a KOLLER.

8. kolo, 1.B třída sk.D sobota 12.10. od 16:00

1:1 (1:1)

TJ SOKOL SUCHDOL nad LUŽNICÍ (4.)

Sled branek: 31. - 0:1 , 45.min. 1:1 vlastní

Sestava: CANDRA - MACHO, MEZERA, DVOŘÁK, SRPEK - SAMEC, KOTRBA, JANDA, BITTENGL (37. KICA) - SOKOL (88.BAMBULE), FIALA (79. MIKUDIM).

7. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 6.10. od 16:00

FK JINDŘICHŮV HRADEC 1910 "B" (1.)

5:0 (2:0)

Sestava: Candra - Macho, Mezera, Jabůrek 53., Srpek - Sokol (56. Dvořák), Samec, Janda, Kotrba, Bambule (46.Břenek) - Fiala (66. Mikudim).

6. kolo, 1.B třída sk.D neděle 29.9. od 16:30

1:2 (0:1)

TJ SOKOL KARDAŠOVA ŘEČICE (5.)

Sled branek: 45. + 1.min 0:1, 59. Sokol 1:1, 90. + 3. min 1:2.

Sestava: Candra - Kica (53.Sokol), Mezera, Dvořák, Příhoda - Macho, Kotrba, Jabůrek, Břenek (63. Bambule) - Fiala, Mikudim (na střídání byl připraven ještě Michal Filip)

5. kolo, 1.B třída sk.D -  sobota 21.9. od 16:30

SK LIŠOV (12.)

1:0 (1:0)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE (9.)

Sestava: Candra - Macho (81.Bittengl), Mezera, Dvořák, Příhoda - Kopecký (66.Bambule), Kotrba, Samec, Břenek (72. Mikudim) - Sokol, Fiala.

4. kolo, 1.B třída sk.D neděle 15.9. od 17:00

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE (8.)
1:2 (0:2)

TJ SOKOL SLAVONICE (3.)

Góly: 56. Samec na 1:2

Sestava: Candra - Macho, Mezera, Jabůrek, Srpek - Kopecký (61.Mikudim), Samec,  Dvořák, Sokol (74. Bambule), Fiala. Do hry byl připaven ještě Schmidt

3. kolo, 1.B třída sk.D -  neděle 8.9. od 17:00

1:2 (0:0)

Góly: 52. Brhel 0:1, 73. Mikudim 0:2, ŽK: 5:1 (Brhel), ČK: 0:0.

Sestava: Candra - Kica, Mezera, Jabůrek, Srpek - Břenek, Samec, Janda, Brhel (83.Filip) - F.Malaník (69. Mikudim), Sokol.

2.kolo, 1.B třída sk.D sobota 31.8. od 17:00

1:5 (1:2)

Gól: 32.Břenek na 1:1

Sestava: Candra - 87. Macho, Dvořák, Mezera, Samec - F.Malaník (78. Mikudim), Kotrba, Kopecký (46. Haumer), Břenek - Fiala (46.Filip), Sokol.

1.kolo, 1.B třída sk.D - neděle 24.8. od 17:00

TJ SLAVOJ LEDENICE

1:0 (1:0)

Sestava LOKO: Candra - Příhoda, Mezera, Dvořák, Jabůrek - Macho, Samec, Kopecký (81. Haumer), Břenek- Mikudim, Sokol (70. J.Malaník)

předehrávané 13. kolo, 1.B třída sk.D - neděle 18.8. od 17:00

2:0 (1:0)

Góly: 41. Jabůrek. 73. Fiala, ŽK: 3:4 (60. Jabůrek, 67. Mezera, 84. Dvořák)

Sestava: Candra - Kica (60. Samec), Mezera (C) (76. Mikudim), Dvořák, Srpek - Macho, Kotrba, Jabůrek, Bittengl (55.Břenek) - Sokol, Fiala (76. Filip).

Přípravný přátelský zápas 10.8. od 18:00

2:2 (1:0)

SK DOBRÁ VODA U Č.BUDĚJOVIC

(1.A třída)

Sestava (v závorce odehrané minuty) : Candra (90) - Macho (60), Mezera (90), Dvořák (70), Brhel (60) - Jabůrek (90), Janda (90), Kotrba (90), Bittengl (75) - Fiala (60), Mikudim (60). střídali: Kica (60), Haumer (40), Filip (55).
Góly: 28. Janda 1:0, 83. 1:1, 85. Fiala 2:1, 88. z penalty 2:2. Rozhodčí: F.Bumba