Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

zápasy "B"

okresní soutěž můžů neděle 13.4. od 16:30

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"

1:6 (0:3)

KARDAŠOVA ŘEČICE "B"

 

Branky: Schmidt Robert – Kovář Jiří 3x, Porochonski Radek, Mach František, Houska Tomáš

 

 

 

okresní soutěž mužů sobota 26.1. od 14:30

JISKRA CHLUM u TŘEBONĚ

0:2 (0:1)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

Branky : 21. Filip, 89. Mikudim
Sestava : Kica - Švec, Zemánek Tomáš, Zemánek Patrik - Bambule, Filip, Mezera (76. Zemánek Milan),
Kopecký (46.Bittengl), Koller (46.Malaník Filip) -  Mikudim, Fiala

 

     Okresní soutěž mužů - neděle 4.11. od 14:00

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

6:1 ( 3:0 )

TJ LODHÉŘOV

Branky: Mezera 3x, Mikudim, Zemánek Patrik, Novotný (11).

Sestava: Novotný - Švec (75. Zemánek Milan), Zemánek Tomáš, Mezera, Zemánek Patrik - Bambule,
Kopecký (46.Schmidt), Janda, Filip - Fiala, Mikudim (46. Koller)

 

 

 

okresní soutěž mužů sobota 26.1. od 14:30

SPARTAK NOVÁ VES n / LUŽNICÍ

2:1 (:)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

Gól: Fiala
Sestava: Maroušek - Švec, Kica, Bambule, Zemánek Patrik - Koller (78. Zemánek Milan),
 Kopecký Petr (46. Janda), Kopecký Tomáš (30.Novotný), Příhoda - Mikudim, Fiala.

 

     Okresní soutěž mužů - neděle 20.10. od 15:30                

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

3:3 ( 2:1 )

TJ SOKOL PLAVSKO

Góly: Mikudim, Schmidt, Bittengl

Sestava : Novotný - Bambule, Mezera , Zemánek Tomáš, Zemánek Patrik (46. Švec) - Filip, Bittengl,
Kopecký (46. Janda), Schmidt (80. Zemánek Milan) - Mikudim, Koller.

 

okresní soutěž mužů neděle 13.10. od 16:00

Dynamo Majdalena

3:3 (1:2)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE

Góly: Mezera, Příhoda, Mikudim.
Sestava: Novotný - Bambule, Kica, Zemánek T., Zemánek P., Kopecký (46. Švec), Mezera (46. Mikudim),
 Zemánek M., Příhoda - Bittengl, Schmidt (55. Filip).

 

okresní soutěž můžů sobota 5.10. 16:00

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"
2:1 (1:0)

HRANIČÁŘ STAŇKOV

Branky : 26.Schmidt, 88. Novotný - 60. Mutina.
Sestava : Maroušek - Bambule, Novotný, Zemánek T., Zemánek P., Filip, Samec (46. Janda K.),
 Zemánek M. (46. Kopecký), Příhoda - Koller, Schmidt.

 

okresní soutěž můžů sobota 28.9. od 16:30

SK RAPŠACH

2:8 (0:4)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"

Branky :  Fiala 4, Kica 2, Sokol a Janda K.

Sestava: Maroušek - Bambule, Mezera (46. Filip), Kica, Švec (46. Zemánek Patrik) - Schmidt, Zemánek Milan (71. Novotný), Janda, Koller - Fiala, Sokol.  

 

okresní soutěž můžů neděle 22.9. 16:30

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"
2:4 (1:1)

SOKOL DEŠTNÁ

Góly: Janda a Mikudim

Sestava: Maroušek - Schmidt, Zemánek Tomáš, Bittengl, Bambule - Břenek (75. Novotný), Filip, Janda, Koller - Fiala, Zemánek Patrik (35. Mikudim).

 

okresní soutěž můžů sobota 14.9. od 17:00

TJ RAPID LÁSENICE

5:0 (2:0)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"

Sestava: Průša - Haumer, Zemánek Milan, Zemánek Tomáš, Maroušek- Bambule, Filip, Schmidt, Koller - Mikudim, Zemánek Patrik (70. Novotný).

 

okresní soutěž můžů sobota 7.9. 

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"
0:0

AC BUK

Sestava:  Průša - Maroušek, Kica, Zemánek Tomáš, Arenberger - Haumer (46. Novotný), Mezera (46. Schmidt), Filip Michal, Malaník Filip (46. Mikudim) - Koller, Zemánek Patrik (70. Zemánek Milan).

 

okresní soutěž můžů neděle 1.9. od 16:00

KARDAŠOVA ŘEČICE "B"

0:1 (0:0)

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"

Gól: 70. Příhoda

Sestava: Novotný - Kica, T. Zemánek, Arenberger, Maroušek - M. Filip, Samec, F. Malaník (46.Haumer), Příhoda - Mikudim, Koller. Hrající trenér Filip Malaník.

 

okresní soutěž můžů neděle 25.8. od 17:00

LOKOMOTIVA ČESKÉ VELENICE "B"
5:2 (1:2)

JISKRA CHLUM U TŘEBONĚ "B"

Góly: Tomáš Maroušek, Jan Kica, Roman Mikudim, Patrik Zemánek a Milan Fiala.

Sestava: Průša - Haumer, Mezera (46. Novotný), Kica, Arenberger - Filip Michal, Kotrba, Kopecký (46. Zemánek Tomáš), Schmidt (Mikudim) - Fiala Milan, Maroušek (46. Zemánek Patrik)

 

TOPlist